KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13272171
nr 1327 2171
Tomas Holst
(f. 1952), Sverige
Etsning, Man i landskap. ET. Signerad, numrerad 16/40. Motivet: 30x23 cm
Tomas Holst, svensk målare, skulptör och tecknare född 1952 i Stora Tuna.
Utrop:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:12:38
Tomas Holst
Läs mer om Tomas Holst